Najlepsze upominki firmowe dla pracowników

View post on imgur.com

Upominki firmowe to świetny sposób na utrzymanie dobrych stosunków z naszymi pracownikami. Najczęściej takie upominki są wręczane podczas różnych imprez firmowych, a ich koszt nie przekracza 100 zł. Mimo tego że są one tanie – są one bardzo ładnie wykonane i są bardzo dobrym prezentem. W tym artykule przeczytacie o najlepszych upominkach firmowych dla pracowników.

Najlepsze upominki firmowe które możemy podarować pracownikom

Tradycyjnymi upominkami firmowymi są przeróżne zegarki z grawerowaniem czy właśnie, jak możecie zobaczyć na zdjęciu pióra wieczne. Oba te prezenty moim zdaniem już każdemu się przejadły, a dodatkowo prawie każdy w domu ma już zegarek i pióro, więc po co komuś kolejne takie rzeczy? Są też droższe upominki firmowe, takie jak telefony komórkowe czy zegarki z wyższej półki, ale to już jest naprawdę droga sprawa i trzeba się poważnie zastanowić czy chcemy wydać aż tyle pieniędzy na zwykły upominek. Są jeszcze jadalne prezenty dla pracowników – czyli przeróżne bomboniery czy czekoladki. Są one bardzo dobre jako upominek, ponieważ nawet za niską cene możemy dostać czekolade o bardzo wysokiej jakości w bardzo ładnym opakowaniu. Na pewno każdy ma czasem ochote na czekolade, więc czemu kupować komuś jakieś zegarki z których i tak po kilku dniach nie będzie korzystał, zamiast porządnej bomboniery którą można się najeść? Osobiście jeśli chodzi o upominki najbardziej polecam właśnie te wykonane z czekolady, oczywiście jeśli mamy pewność że dany pracownik ją lubi lub nie jest na nią uczulony, ale takie uczulenie to bardzo rzadka przypadłość.

Podsumowanie

Jest wiele rodzajów upominków firmowych, jednak moim zdaniem te wykonane z czekolady są najlepsze. Upominki firmowe mają być drobnym prezentem dla pracownika podczas imprezy firmowej, a nie wielką inwestycją. Jeśli chcecie kupić właśnie upominek zrobiony z czekolady – polecam kupno go w sklepie internetowym i spersonalizowanie go, ponieważ to jeszcze bardziej poprawi jakość prezentu. Najbardziej polecam bombonierki, chociaż zwykła tabliczka czekolady z wyższej półki lub czekoladki też mogą być.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Własna firma i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *